< Wróć

Pozycjonowanie TOP8

Unikalne pozycjonowanie stron z płatnością za efekt wyłącznie w TOP8. Znajdź się na szczycie wyników w Google!

Pozycjonujemy tak, by Twoja strona była wyświetlana jak najwyżej w Google dla określonych fraz. Dla nas liczy się tylko TOP8, a nie TOP10.

To proste – klient szuka konkretnej firmy lub usługi w wyszukiwarce. Dzięki naszemu działaniu – pozycjonowaniu – Twoja firma znajduje się wyżej w wynikach niż konkurencja – w efekcie na Twoją stronę szybciej wejdzie klient. Klienci nie chcą tracić czasu na szukanie, dlatego pozycja na pierwszej stronie dla wybranych fraz to konieczność by stać się liderem w branży. Jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe? Pomyśl o tym co wpisałbyś w wyszukiwarkę, gdybyś szukał strony takiej jak Twoja. Po jakich słowach chciałbyś, aby odnaleziono Twoją stronę? Słowa kluczowe mogą być esencją firmy, dokładnie zawierać jej ideę, usługi lub produkty jakie oferuje. Oczywiście jeśli nie czujesz się na siłach by wybrać frazy – chętnie je dla Ciebie zaproponujemy po bezpłatnej analizie Twojego biznesu.

System rozliczeń jest przejrzysty. U nas nic nie płacisz za 9, 10 i dalsze miejsca podczas wyszukiwania w Google. Dla nas to jedyna uczciwa oferta. Jeśli zdarzy się tak, że przez miesiąc Twoja strona będzie na 9,10 lub dalszym miejscu - masz ten miesiąc za darmo. A lepsza oferta nie oznacza wcale wyższych cen. Nam płacisz tylko za konkretne wyniki: TOP8. Oczywiście nie pobieramy opłat przygotowawczych ani innych - dla nas ważny jest jedynie efekt.

Uwaga! Na hasło: "Rozwój z CARE-ER!" zniżka 10%
Więcej: http://www.top8.pl