Oferta CARE-ER nr: 1411
POWRÓT DO WYSZUKIWANIA
Branża: Biznes, Przedsiębiorczość, Rozwój osobisty | Umiejętności: komunikacja, kreatywność, przedsiębiorczość rozwój, ludzie, możliwości

Konwent Rozwoju #6: UPGRADE?!

Zapisz się! Konwent Rozwoju #6: UPGRADE?!
5 inspiratorów / gry rozwojowe / networking / innowacje

ANDRZEJ DRAGAN
Człowiek renesansu. Fizyk z tytułem doktora habilitowanego. Nagrodzony za najlepszą pracę magisterską z fizyki w Polsce przez Polskie Towarzystwo Fizyczne. Fotograf, z licznymi nagrodami na koncie, a także w wolnej chwili filmowiec. Premierowa produkcja otrzymała nagrodę Złotego Miecza za najlepszą pracę osobistą na festiwalu reklam KTR w 2014. Świeży autor książki „Kwantechizm czyli klatka na ludzi”.

ALEKSANDRA DWORSKA
Pomaga kreować nowe zasoby, optymalizuje koszty oraz znajduje elementy wyróżniające w miejscach z produktem premium, a w szczególności w miejscach Beauty. Kilkuletnie doświadczenie w branży beauty pozwala jej kreować innowacyjne rozwiązania, które z sukcesami wdraża do salonów i firm. Dzięki temu pomaga biznesowi lepiej i efektywniej prosperować oraz osiągać spektakularne sukcesy. Łączy działania online z offline. Zwraca uwagę przede wszystkim na dbałość o detale i wyróżniki, dzięki którym można osiągać efekty WOW!

MARTA PRZEWOŹNA
Redaktor Naczelna pierwszego czasopisma w Polsce poświęconego tematyce mediów społecznościowych - Magazynu Social Media Manager. Jako Head of Marketing & Communications kieruje wizerunkiem i promocją produktów Magazyn Online Marketing oraz Social media manager. Organizatorka kilkunastu konferencji branżowych rocznie m.in. Kongresu Online Marketing, który na każdej edycji przyciąga 700 profesjonalistów z branży.

MICHAŁ MICHALSKI
Autor książki "Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę", trener skuteczności osobistej, uczy innych praktycznej psychologii w biznesie, sporcie i życiu prywatnym. Z sukcesami pomaga sportowcom, przedsiębiorcom oraz tym, którzy napotykają na wyzwania w swoim życiu. Ważne jest dla niego skuteczne działanie i praktyczna wiedza. Przejawia się to jego obecną specjalizacją   – psychologią zmiany i budowania nawyków.


-------

PULA DARMOWYCH BILETÓW DOSTĘPNYCH DZIĘKI SPONSOROWI GŁÓWNEMU JEST OGRANICZONA!!!
ZAPROŚ ZNAJOMYCH PÓKI JEST JESZCZE CZAS NA WYDARZENIE - https://www.facebook.com/events/371523657023204/


Do zobaczenia! Zapisz się!