Oferta CARE-ER nr: 1189
POWRÓT DO WYSZUKIWANIA
Branża: Biznes, Przedsiębiorczość, Rozwój osobisty | Umiejętności: kreatywność, zdolności interpersonalne, wiedza specjalistyczna rozwój, ludzie, możliwości

KONWENT ROZWOJU#4: Think future

Zapisz się! KONWENT ROZWOJU#4: Think future

Czy wiesz co to tokenizacja? Co łączy greckiego filozofa Protagorasa z Design Thinking?  Czy empatia jest unisex? Dlaczego czasami zamiast pytać warto podglądać, i jak w tym pomaga "umysł początkującego"? Wszystkie te wątpliwości rozwiejemy na Konwencie Rozwoju #4: Think Future!
Rozwój to dla nas coś więcej niż pusty slogan: chcemy lepiej, więcej, bardziej. Jeśli masz tak samo, musimy spotkać się na KR!


-----

6 znakomitych i doświadczonych prelegentów!
Jak zwykle czekają na Was inspirujące prelekcje i spotkania, konkursy, fenomenalny networking, który tak lubicie oraz małe co nieco przy kawie i herbacie.
Start g. 18.00, tradycyjnie już na MTP pawilon 14 (sprawdzcie dojście z tzw. szklanego holu MTP na mapce obok)

-----


Kogo będziemy gościć?

Michał Pasterski

Michał jest założycielem Life Architect, Planets i Fundacji Świadomej Edukacji. Na co dzień pracuje jako coach i trener rozwoju osobistego. Autor książki "Insight. Droga do mentalnej
dojrzałości" oraz jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów na temat rozwoju osobistego i edukacji Michalpasterski.pl.

TALK: Introspekcja. Dlaczego sztuka zaglądania w siebie może okazać się jedną z najważniejszych umiejętności przyszłości?

---

Iwona Poczobut

Praktyk Design Thinking, Strateg, Trener  Biznesu, Facylitator. W Pracowni Innowacyjnych Rozwiązań 42nd floor  (www.42ndfloor.pl ) pomaga Firmom kreować lub przeprojektowywać produkty i usługi. Tworzyć ich przewagę rynkową i wyróżnialność. Wierzy, że innowacyjne i skuteczne rozwiązania buduje się na fundamencie różnorodności: ludzi, doświadczeń i spojrzeń.

TALK: Human Centered Design. Empatia jako siła firm przyszłości.

---

Bartek Bilicki

CEO w Trifinity.io - software house łączącym gamifikację z technologią. Wielokrotny prelegent na imprezach branżowych m.in. na Mobile Trends Conference, WordCamp. Współorganizator meetupów.

TALK: Jak tokenizacja zmieni świat biznesu?

---

Robert Ratajczak

Adwokat, wspólnik Kancelarii Ratajczak Mańkowski Adwokaci Radcowie Prawni w Poznaniu. Autor prowadzonego od 2012 bloga Prawo Autorskie - Blog, praktyk z zakresu szeroko pojętego IP ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich i znaków towarowych, doradza przedsiębiorcom w prawnym planowaniu biznesu i zabezpieczaniu marki.

TALK: Planuj. Twórz. Zabezpiecz – prawa autorskie i prawa do marki jako filar budowania biznesu

---

Kamila Wrocińska

Jest założycielem, a dziś Prezesem Zarządu i współwłaścicielem marki Milado – Centrum Rozwoju Personalnego. Firmę założyła z pasji do pracy z ludźmi.Dziś jest cenionym Ekspertem w zakresie budowania skutecznych zespołów, Konsultantem Kariery i doświadczonym Rekruterem, Trenerem Sprzedaży i Mówcom Konferencji Biznesowych.
 

TALK: Sprzedawaj lepiej, czyli dlaczego nie odnosisz zamierzonych efektów i jak to zmienić?

---
Anna Agata Nowak

Trener biznesu, coach i konsultant z 17-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych. Laureatka konkursu na innowacje społeczne, autorka modelu pn. Rozmowy NA TRUDNE, A SPOŁECZNIE WAŻNE TEMATY przełożonego z podwładnymi. Współautorka podręcznika pt. „Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać?" TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON. Przeprowadziła ponad 1500 dni szkoleniowych.  Konsultantka merytoryczna w ponadnarodowym projekcie dotyczącym zarządzania aktywnością zawodową pracowników 50plus. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej.
 

TALK: Czy uśmiechnięci zarabiają lepiej? Pozytywna organizacja.


-----

Wasze zainteresowanie jak zawsze jest spore (dziękujemy!), musieliśmy jednak wprowadzić kilka zmian. Podczas pierwszej i drugiej edycji wejściówki rozeszły się bardzo szybko, a wielu z Was pisało z prośbą o dodatkowe miejsca. Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, jednak nie każdemu udało się zdobyć bilet. Dlatego podczas trzeciej edycji, po rozmowach z Wami, ankietach oraz burzy mózgów w całym zespole, zdecydowaliśmy się na symboliczną - MOBILIZUJĄCĄ - opłatę za wejście.

SPOTKAJMY SIĘ NA MTP!
  Zapisz się!